A Trend

  • Zv├Ą─Ź┼íi┼ą ve─żkos┼ą p├şsma
  • Predvolen├í ve─żkos┼ą p├şsma
  • Zmen┼íi┼ą ve─żkos┼ą p├şsma
Home Krmivá

Krmivá

E-mail Tla─Źi┼ą PDF


Krmiv├í pre psy a ma─Źky LUSO DOG a HI-TEC

Pon├║kame v├Żberov├ę a profesion├ílne krmiv├í zna─Źiek LUSO DOG a HI-TEC, kompletn├ę krmivo s vysok├Żm obsahom Jah┼łacieho m├Ąsa, ry┼że a ryb├şch produktov. Krmivo je ur─Źen├ę pre HYPOALERG├ëNNU v├Ż┼żivu, alergick├ę psy pre psy s tr├íviacimi probl├ęmami, z├írove┼ł je pou┼żite─żn├ę aj pre be┼żn├ę k┼Ľmenie.

Pre v├Żborn├║ str├ívite─żnos┼ą tohto krmiva sa u psov neprejavuj├║ hna─Źky, trus je tmav├Ż, such├Ż a mal├Ż.

Z├íkladnou surovinou pri v├Żrobe t├Żchto krm├şv je m├Ąso. Doporu─Źujeme┬á predov┼íetk├Żm LUSO DOG- energy, ktor├ęho z├íkladnou surovinou je jah┼łacie m├Ąso, ry┼ża a ryb├ş tuk. Toto krmivo doporu─Źujeme nielen psom s citliv├Żm za┼ż├şvan├şm, proti probl├ęmom s vyr├í┼żkami, alergiami a ─Ćal┼í├şm poruch├ím ko┼że a srsti, ale hlavne ako ─żahko str├ívite─żn├ę, kvalitn├ę, v├Ż┼żivn├ę k┼Ľmenie pre ka┼żd├ęho psa┬á vzh─żadom nato, ┼że Jah┼łacie m├Ąso m├┤┼że by┼ą celo┼żivotn├í dietn├í strava, je pre psov to najlep┼íie a najzdrav┼íie. Krmiv├í sa v├Żborne osved─Źili u profesion├ílnych kynol├│gov, chovate─żov Vl─Źiakov, Buldogov a v┼íetk├Żch dostupn├Żch plemien psov.

Bez konzerva─Źn├Żch a chemick├Żch l├ítok. Antioxidanty nie s├║ pova┼żovan├ę za konzerva─Źn├ę l├ítky. Pou┼ż├şvaj├║ sa pre zv├Ż┼íenie kvality surov├şn. V pr├şpade, ┼że bude doch├ídza┼ą k oxid├ícii vzduchu, prest├ívaj├║ existova┼ą vitam├şny a mastn├ę kyseliny. Pes mus├ş ma┼ą pr├şstup k pitnej vode. D├ítum spotreby je vyzna─Źen├Ż na obale.

 

Vyv├í┼żen├í a kompletn├í strava - z├íklad pre zdravie v├í┼ího psa.

Aby bola strava v├í┼ího psa kompletn├í, mus├ş obsahova┼ą v┼íetky potrebn├ę ┼żiviny:

bielkoviny - pre v├Żvoj a udr┼żiavanie spr├ívnych funkci├ş svalov a dodanie potrebnej energie
tuky - dod├ívaj├║ telu psa potrebn├║ energiu a s├║ d├┤le┼żit├ę pre jeho zdrav├║ ko┼żu a srs┼ą
sacharidy - zdroj energie pre psa
miner├ílne l├ítky - napr. v├ípnik a fosfor pre zdrav├ę kosti a zuby
vitam├şny - vitam├şn A pre dobr├Ż zrak, vitam├şny E a C pre obranyschopnos┼ą organizmu.

 

 

 

Práve OnLine

M├íme online 6 host├ş 

Info

Na┼ía web str├ínka je vo v├Żstavbe. Pros├şme V├ís o trpezlivos┼ą. V pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok n├ís nev├íhajte kontaktova┼ą. ─Äakujeme! Spolo─Źnos┼ą A-Trend

Naša ponuka

- Krmivá