A Trend

  • Zv├Ą─Ź┼íi┼ą ve─żkos┼ą p├şsma
  • Predvolen├í ve─żkos┼ą p├şsma
  • Zmen┼íi┼ą ve─żkos┼ą p├şsma
Home Krmivá LUSO DOG

LUSO DOG

E-mail Tla─Źi┼ą PDF


Produkty LUSO Dog a HI - TEC 

s obsahom tuku 16% a 18% s├║ ur─Źen├ę hlavne pre chovate─żov - profesion├ílov┬á - ┼ípecialistov, ktor├Żm z├íle┼ż├ş na zdravom v├Żvoji, raste a zdravej v├Ż┼żive svojich psov. Krmiv├í LUSO DOG a HI - TEC s├║ zlo┼żen├ę predov┼íetk├Żm z jah┼łacieho┬á m├Ąsa┬á 17% a 10% ry┼że, preto s├║ optim├ílne pre k┼Ľmenie┬á pracovn├Żch psov vo v├Żkone alebo psov alergick├Żch na kuracie m├Ąso.┬á Konzum├ícia t├Żchto krm├şv zaru─Źuje u psov pevn├║ a tmav├║ stolicu, ktorej je┬á m├ílo oproti konzum├ícii lacn├Żch krmiv na trhu. Krmiv├í LUSO DOG a HI- TEC zabezpe─Źuj├║ zdrav├Ż v├Żvoj a rast u ┼íteniat, ┼íteniatka neprerastaj├║ a maj├║ kr├ísnu a zdrav├║ srs┼ą.

Upozornenie!┬á Produkty LUSO DOG a HI- TEC nemaj├║ ni─Ź spolo─Źn├ę so such├Żmi a┬á lacn├Żmi napodobneninami zabalen├Żmi v lacnom obale bez potla─Źe, ktor├ę s├║ ├║dajne ekonomick├Żmi krmivami nezn├ímeho p├┤vodu s neur─Źit├Żm zlo┼żen├şm, s mal├Żm obsahom ┼żiv├şn a tukov, ale vysokou k┼Ľmnou d├ívkou a mno┼żstva stolice dov├í┼żan├ę niektor├Żmi ┼ípekulat├şvnymi dovozcami hlavne z oblasti V├Żchodn├ęho Slovenska.


Cie─żom na┼íej spolo─Źnosti je poskytnu┼ą chovate─żom alternat├şvu kvalitn├ęho a z├írove┼ł cenovo dostupn├ęho krmiva, s ktor├Żm bude spokojn├Ż ka┼żd├Ż chovate─ż ─Źo sa n├ím aj v─Ćaka v├ím, chovate─żom, dar├ş. Na┼ía spolo─Źnos┼ą pom├íha a sponzoruje r├┤zne kynologick├ę s├║┼ąa┼że, ├║tulky a domovy pre opusten├ę ps├şky, podporuje z├íchranu┬á a adopciu ka┼żd├ęho opusten├ęho ps├şka.

 

Práve OnLine

M├íme online 2 host├ş 

Info

Na┼ía web str├ínka je vo v├Żstavbe. Pros├şme V├ís o trpezlivos┼ą. V pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok n├ís nev├íhajte kontaktova┼ą. ─Äakujeme! Spolo─Źnos┼ą A-Trend

Naša ponuka

- Pneumatiky