A Trend

  • Zv├Ą─Ź┼íi┼ą ve─żkos┼ą p├şsma
  • Predvolen├í ve─żkos┼ą p├şsma
  • Zmen┼íi┼ą ve─żkos┼ą p├şsma
Home Pneumatiky

Pneumatiky

E-mail Tla─Źi┼ą PDF

Sekcia pneumat├şk vznikla ako┬áv├Żsledok dlhoro─Źn├Żch sk├║senost├ş Pavla Demjani─Źa star┼íieho s┬áobchodovan├şm s┬átouto komoditou.

P├┤vodne sme sa zameriavali na obchod s priemyseln├Żmi pneumatikami. Prirodzen├Ż v├Żvoj n├ís v┼íak don├║til zaobera┼ą sa aj ostatn├Żmi druhmi, aj ke─Ć napr├şklad segment osobn├Żch pneumat├şk je pre n├ís iba┬áokrajovou z├íle┼żitos┼ąou.

Vyu┼ż├şvaj├║c dobr├Żch partnersk├Żch vz┼ąahov s┬ádod├ívate─żsk├Żmi firmami dok├í┼żeme pon├║knu┼ą┬á ┼íirok├Ż sortiment pneumat├şk a┬ákolies na preva┼żn├║ v├Ą─Ź┼íinu strojov a┬ámechanizmov, pracuj├║cich na stavb├ích, kame┼łolomoch, poliach, lesoch, ─Źi in├Żch ┼ípecializovan├Żch pracovisk├ích. Stali sme sa z├ístupcom pre zna─Źku ECOMEGA na slovenskom trhu. ├Üspechy tejto zna─Źky na z├ípadn├Żch trhoch s├║ dobr├Żm predpokladom k┬átomu, ┼że si ECOMEGA n├íjde svoje st├íle miesto aj u┬ána┼íich z├íkazn├şkov.

Nespornou v├Żhodou v┬áobchode s┬ápriemyseln├Żmi pneumatikami je schopnos┼ą pon├║knu┼ą z├íkazn├şkovi nie len dodanie, ale aj mont├í┼ż priamo v┬ámieste pr├íce stroja. Pr├íve tak├Żto komfort dok├í┼żeme klientovi zabezpe─Źi┼ą v┬áspolupr├íci s┬áfirmou ATRA s.r.o., ktor├í ako n├í┼í partner disponuje potrebn├Żm vybaven├şm a┬ápru┼żne reaguje na na┼íe potreby.

V┬áponuke m├íme pneumatiky a┬ákoles├í ekonomick├Żch i┬ápr├ęmiov├Żch zna─Źiek od renomovan├Żch, ale i┬ámenej zn├ímych v├Żrobcov. Je len na ochote a┬ámo┼żnostiach z├íkazn├şka, aby v┬áspolupr├íci s┬ánami vy┼ípecifikoval svoje potreby. Na tomto z├íklade dok├í┼żeme spracova┼ą ponuku ka┼żd├ęmu u┼íit├║ priamo na mieru.

 

 

Práve OnLine

M├íme online 2 host├ş 

Info

Na┼ía web str├ínka je vo v├Żstavbe. Pros├şme V├ís o trpezlivos┼ą. V pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok n├ís nev├íhajte kontaktova┼ą. ─Äakujeme! Spolo─Źnos┼ą A-Trend

Naša ponuka

- ├Ü─Źtovn├şctvo

- Mzdy a personalistika