A Trend

  • Zv├Ą─Ź┼íi┼ą ve─żkos┼ą p├şsma
  • Predvolen├í ve─żkos┼ą p├şsma
  • Zmen┼íi┼ą ve─żkos┼ą p├şsma
Home Krmiv├í Ostatn├ę

Ostatn├ę

E-mail Tla─Źi┼ą PDF

 

Dom├ęnou n├í┼ího predaja s├║ produkty zna─Źiek Hi-Tec a┬áLusodog, no vzh─żadom na ve─żk├Ż dopyt z├íkazn├şkov sme sa rozhodli za─Źa┼ą distribuova┼ą aj krmiv├í r├┤znych in├Żch svetov├Żch zna─Źiek, medzi ktor├ę patria aj Eukanuba, Royal Canin, Cibau, Teambreeder, Enova a┬ámnoh├ę ─Ćal┼íie.

Svoje portf├│lio sme roz┼í├şrili aj o┬ákrmiv├í ekonomickej triedy, napr├şklad Chappi, Darling, Friskies a┬ápodobn├ę. V┬áponuke m├íme aj r├┤zne druhy krm├şv pre ma─Źky, vt├íky, hlodavce ─Źi dom├íce zvierat├í. Takisto V├ím vieme pon├║knu┼ą aj r├┤zne doplnky pre Va┼íich mil├í─Źikov, ─Źi u┼ż s├║ to leh├ítka, oble─Źenie, obojky, vod├ştka, r├┤zne hra─Źky, misky a┬áv┬áneposlednej rade aj hygienick├ę pom├┤cky.

Moment├ílne pon├║kame aj krmovi zna─Źky ORIGINAL, je to krmivo ekonomickej triedy, kde cena je IBA 15 ÔéČ za 20 kg balenie.

Aktu├ílnu ponuku doplnkov├ęho tovaru spolu s cenami zist├şte mailom ( T├íto adresa je chr├ínen├í pred robotmi nevy┼żiadanej po┼íty. Ak ju chcete vidie┼ą, mus├şte ma┼ą povolen├Ż JavaScript. ), pr├şpadne telefonicky na t.─Ź. 0949 43 80 80.

 

Práve OnLine

M├íme online 3 host├ş 

Info

Na┼ía web str├ínka je vo v├Żstavbe. Pros├şme V├ís o trpezlivos┼ą. V pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok n├ís nev├íhajte kontaktova┼ą. ─Äakujeme! Spolo─Źnos┼ą A-Trend

Naša ponuka

- Pneumatiky